Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Licealiada Zawody Rejonowe Gubin

Licealiada Zawody Rejonowe Gubin

Niezwykle ciekawie zapowiadał się Finał tegorocznej Licealiady w siatkówce kobiet. W meczu o złoty medal naprzeciwko siatki stanęły doskonale znające się z rozgrywek klubowych nasze siatkarki z VII LO ZSMS i CKZiU Elektryk Nowa Sól. Tym razem to zespół gospodarzy siatkarki z CKZiU okazały się sportowo lepsze na boisku od naszej drużyny wygrywając mecz finałowy 2-1 biorąc udany rewanż za porażkę w ubiegłym roku. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ZS Gastronomicznych z Gorzowa WLKP.

Skład srebrnej drużyny:

Bilon Alicja, Banaszkiewicz Milena, Bućko Aleksandra, Deptuch Natalia, Dzieciątkowska Oliwia – kapitan, Graj Marijka, Jurec Nikola, Lewandowska Weronika, Stefaniak Aleksandra, Tjutia Anastazja, Wożniak Maja, Żyworonek Anna

Trenerzy: Jarosław Łukaszkiewicz, Tomasz Paluch


Facebook