Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu

Już w najbliższy weekend tj. 28-29 maja br. na pływalni olimpijskiej w Drzonkowie będzie rywalizowało około 300 pływaków z 15 Szkół Mistrzostwa Sportowego w ramach Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu.
Podczas zawodów prowadzona będzie punktacja indywidualna i zespołowa. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody , a najlepsze zespoły puchary.
Organizatorami zawodów jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze wraz z Polskim Związkiem Pływackim, Lubuskim Urzędem Marszałkowskim, WOSiR-em Zielona Góra-Drzonków oraz Urzędem Miasta Zielona Góra.
Informujemy, że na stronie PZP będzie prowadzona transmisja z przebiegu rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy !

 


Facebook