Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

MEDALE W SZTAFETACH LEKKOATLETYCZNYCH  VII LO.

MEDALE W SZTAFETACH LEKKOATLETYCZNYCH  VII LO.

W Słubicach odbyły się finałowe zawody „Festiwal  sztafet” w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie szkół ponadpodstawowych rywalizowali w sztafetach 4×100 metrów oraz 4×400 metrów. W imprezie widoczni byli uczniowie zielonogórskiego VII LO. Sztafeta chłopców 4x100m. w składzie: Oskar Bęben (IIId), Kacper Kaźmierczak (IId), Błażej Rudnik (Id) i Borys Duchnowski-Szczotka (Id) wywalczyli złoty medal !!!

Na II stopniu podium stanęli nasi uczniowie ze sztafety 4x400m.: Karol Horodniczy (IIIc), Wiktor Kuśnierz (IIa), Jonasz Ratajczak (IIa) i Marceli Popławski (Id). Zdobyli srebrne krążki !

Medal brązowy w sztafecie 4x400m. zdobyły dziewczęta: Martyna Gryglik (IIIc), Aleksandra Kasperczak (IId), Dominika Możdżan (Ia) i Maja Szondelmajer (Ia). Ponadto w sztafecie 4x100m. nasze dziewczęta uplasowały się na IV miejscu, tuż za podium. W sztafecie biegały uczennice klasy Id: Julia Nowicka, Joanna Spychała, Nina Hajkowicz i Blanka Krystek.

Opiekunem reprezentacji był nauczyciel-trener VII LO, Jerzy Walczak.


Facebook