sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Mistrzostwa Polski 15 latków w Gliwicach i 14 latków w Poznaniu

Mistrzostwa Polski 15 latków w Gliwicach i 14 latków w Poznaniu dobiegły końca.🏊‍♀️🏊‍♀️
Nasi zawodnicy walczyli o jak najlepsze lokaty i rekordy życiowe.Dali z siebie maximum możliwości.Najbliżej podium był Filip Polonius
W dzisiejszym wyścigu na 100 m stylem grzbietowym wygrał eliminacje, w popołudniowym finale ukończył wyścig z czasem 58.04 co dało mu 5 miejsce👏
Na dystansie 200m grzbietem także zajął 5 miejsce ,50 m tym samym stylem był 10 i 16 -sty na 50 m st.dowolnym. 👏👏
🏊‍♀️Yeliena Miezheitite po eliminacjach zajmowała
6m na 200m st dowolnym 2:09,13
10 m na 100m stylem dowolnym
16 m 50m st. Motylkowym
Zgodnie z przepisami PzPł nie mogła rywalizować w finałach Mistrzostw Polski. Brawo Lena za walkę i determinację ❤️👏
🏊‍♀️Zuzanna Letkiewicz płynąc w finale B na dystansie 200 m dowolnym zajęła 15 miejsce
Na 400m dowolnym była 19
31 miejsce na 100 m st. zmiennym
26 miejsce na 100m dowolnym
🏊‍♀️Nasz 14 latek Michał Nowacki na poznańskich termach trzykrotnie płynął w finale B
Zajmując:
16 m na 50 m st. grzbietowym
18m na 100m st. grzbietowym
16 m na 200 m st. grzbietowym Gratulujemy wszystkim zawodnikom .Dziękujemy za emocje.Liczymy na sukcesy w letniej odsłonie mistrzostw na basenie 50 metrowym.