Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Nasi Siatkarze z awansem do Finału Województwa!

Nasi Siatkarze z awansem do Finału Województwa!

22 kwietnia 2024r. Siatkarze ZSMS Zielona Góra rozegrali Półfinał Województwa w Gubinie i po raz kolejny bez straty seta wygrali kolejne dwa mecze i awansowali do Finału Województwa, który odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim.

WYNIKI TURNIEJU:

L.O.VII Zielona Góra- CKZiU Elektryk Nowa Sól 2:0

ZSLiT Gubin- ZSOiU Lubsko 2:0

CKZiU Elektryk Nowa Sól- ZSOiU Lubsko 2:0

L.O.VII Zielona Góra- ZSLiT Gubin  2:0

CKZiU Elektryk Nowa Sól- ZSLiT Gubin 2:0

Kolejność końcowa:

1.L.O.VII Zielona Góra

2.CKZiU Elektryk Nowa Sól

3.CKLiU Gubin

4. ZSOiU Lubsko

Skład Zespołu: Muller B., Maniarski M., Ostrowski M. ,Brzezicki B.,Sołoduchin I.,  Masłowski K., Nowak H., Gudacz J., Koliesnikov A., Bawłowicz B.,Królczyk J.,  Kędziora F., Krawets B.                                                                              trener: Dobek Krzysztof


Facebook