Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Unihokej Elbląg 2026

Unihokej Elbląg 2026

W dniach 05.06-07.06.2026r. w Elblągu pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka województwa Warmińsko Mazurskiego, Prezydenta Miasta Elbląga oraz Starosy Elbląskiego odbyły się XV Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach XXXI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „PUCHAR BAŁTYKU’’

Udział w nim wzięło 66 drużyn – ok. 890 uczestników. Rozegrano 195 mecze eliminacyjne i finałowe.

Uczniowie naszej szkoły: Karol Kołodziej (3D), Adam Burchardt (2A), Kamil Imos (3G), Jakub Sobczyk (3G), Leon Szymański (1B), Szymon Andrzejewski (2B), Piotr Cygan (3D), Gabriel Łoziuk (1A) pod opieką nauczyciela Tomasza Czupryna zajęli wysokie 5 miejsce !

GRATULUJEMY !



Facebook