Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat
sekretariat@zsms.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Za nami kolejne “PingPongowe” emocje

Za nami kolejne "PingPongowe" emocje

W ostatnich trzech tygodniach zawodnicy ZKS – u Palmiarnia Zielona Góra intensywnie startowali w: turnieju Grand Prix Polski Seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim, w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym we wszystkich kategoriach młodzieżowych, Turnieju Mikołajkowym w Drzonkowie oraz rozgrywkach ligowych na każdym szczeblu.

Wśród zawodników klubu świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, m.in. Piotr Chłodnicki, Mateusz Zalewski, Konrad Lisek oraz nasz absolwent Kamil Nalepa.

Gratulujemy !

 

GPP Seniorów

W piątek(20.11.) w Nowym Dworze Mazowieckim rozpoczął się  turniej eliminacyjny do I Grand Prix Polski Seniorów w Tenisie Stołowym. Na starcie stanęło 135 zawodników, wśród nich 7 zielonogórzan. Najbliżej awansu był Piotr Chłodnicki, który w decydującej grze uległ Marcinowi Kusińskiemu 2:3.

W turnieju głównym wystąpią: Gabriela Sokołowska(zwyciężczyni eliminacji wojewódzkich) oraz Kamil Nalepa.

 

 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

W Drzonkowie (06.12.2020) rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Turniej rozegrano w pięciu kategoriach wiekowych. Od najmłodszych skrzatów po rywalizację w turnieju open, gdzie nie było ograniczeń wiekowych.

 

Grała Super, I, II, III, IV, V liga

 

Po ponad miesięcznej przerwie do stołu wrócili zawodnicy Lotto Superligi. W ostatniej kolejce I rundy ZKS Palmiarnia uległ drużynie Sokołów S.A Jarosław 1:3. Jedyny punkt zdobył Kamil Nalepa pokonując Dawida Jadama 3:0.

 

 

 


Facebook